تبلیغات
طلایه دار تبری - از این پس غربی‌ها مسلمانان را مانند شحاته می‌کشند

به گزارش شیعه آنلاین،‌ به رغم گذشت نزدیک به 14 روز از به شهادت رسیدن شهید "حسن شحاته" و سه تن از شیعیان مصر بدست سلفی های تکفیری، اما بدلیل حیوانی، ضد انسانی و وحشیانه بودن رفتار وهابیون در این جنایت، پیامدها و واکنش های آن همچنان در نقاط مختلف جهان و به ویژه مصر ادامه دارد.
در جدید ترین واکنش، "بلال فضل" روزنامه نگار سرشناس مصری ضمن محکوم کردن کشتار ددمنشانه این چهار شیعه مصری، گفت: با توجه به رفتاری که با این چهار شیعه در مصر شد،‌ پیش بینی می شود که از این پس غربی ها برای کشتار مسلمانان در نقاط مختلف جهان از این شیوه استفاده کنند.

وی در ادامه افزود: در واقع این جنایت وقیحانه و حیوانی، چراغ سبزی بود برای غربی ها برای اینکه بتوانند به راحتی چنین رفتاری با ما (مسلمانان) در نقاط مختلف جهان داشته باشند.

"بلال فضل" همچنین گفت: وقتی غربی ها می بینند مسلمانان گروه دیگری از مسلمانان را چنین سلاخی می کنند و بر زمین می کشند، آنان نیز جرأت می یابند تا این کار را با دیگر مسلمانان بکنند.

این روزنامه نگار سرشناس مصری، جنایت هفته گذشته علیه شیعیان مصر را "نتیجه اندیشه منحرف شیوخ فتنه" دانست و گفت:‌ اکنون دیگر با وقوع چنین جنایت و رفتاری، هر فرد غیر مسلمانی در جهان این جرأت را پیدا خواهد کرد که همان بلا را سر دیگر مسلمانان بیاورد.

"بلال فضل" ادامه داد: از این پس مسیحیان با مسلمانان همین کار را می کنند، یهودیان با اعراب و مسلمانان این کار را تکرار می کنند و بودایی ها همین بلا را سر مسلمانان خواهند آورد.

او در ادامه از سکوت دولت در قبال کشتار شیعیان مصر به شدت انتقاد کرد و گفت:‌ متأسفانه سکوت مقامات در برابر این جنایت، ثابت می کند که قانون جنگل در مصر حاکم است.ارسال توسط محمد باقر افشار
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

ابزار وبلاگ

قالب وبلاگ